BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Tu pamanysi, kad nusišneku, bet žinai ką…“

Kai esi tinkamos nuotaikos ir turi tą neįtikėtinai stiprų „aš pasaulio karalius“ jausmą, balansuok ties riba. Tai kur kas įdomiau nei saugiai žaisti smėlio dėžėje.

Tu sutikai merginą (tarkim, bendrų draugų vakarėlyje) ir nusprendei susipažinti. Užuot pradėjęs ir tęsęs standartiniais bei visiškai logiškais „kur gyveni, ką dirbi, ką veiki laisvalaikiu, ar turi vaikiną“ klausimais, kurie, būkim atviri, dažniausiai iš pradžių yra visiškai nereikalingi ir nuobodūs, išbandyk kai ką įdomesnio. Klausyk, tu ją matai pirmą ir gal paskutinį kartą (jei jai su tavim bus nuobodu – taip ir atsitiks), todėl neturi ką prarasti. Klausk keistų klausimų, elkis šiek tiek beprotiškai. Ne dėl to, kad tu jauti pareigą taip daryti, bet todėl, kad tau išties įdomu. Juk visada norėjai merginos paklausti, ar ji yra bučiavusi kitą merginą į lūpas. Tai ir paklausk, iškart. O gal visada norėjai su mergina paspoksoti į žvaigždes nuo namo stogo? Pakviesk ją. Užlipkit ant namo stogo. O gal visada norėjai prieiti prie nepažįstamos merginos, pažiūrėti jai į akis ir pasakyti jai, kad „ji velniškai gerai atrodo ir tu dabar ją pabučiuosi“?. Taip ir padaryk.

Tikėk tuo, ką darai, ir neparodyk, kad elgiesi iš reikalo. Neprivalai elgtis pagal standartines taisykles vien dėl to, kad taip priimta, jog taip reikia. Niekas tiksliai nežino, kaip reikia. Daryk taip, kaip tau pačiam įdomu. Sukelk jai emociją, bet leisk jai jaustis saugia su tavimi. Aš tau garantuoju, kad įdomiausios patirtys gimsta ten, kur kažkuris pasielgė ne taip, kaip „priimta“.

Patiko (34)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “„Tu pamanysi, kad nusišneku, bet žinai ką…“”

 1.   Ernestas rašo:

  Paskutinis sakinys - super.

 2.   cuando rašo:

  Pritariu - tas paskutinis sakinys yra kažkas tokiooo. :)

 3.   Eri rašo:

  Super straipsnis, jau taip pabode ir nusibode, ir neįdomus tie paprasti susipažinimai, ir nuobodus klausimai, žinoma kazka netiketo padarius mergina pasimestu ir pagalvotu kas cia per vaikinas ir ka jis sau mano, bet tai ir sukelia susizavejima ir smalsuma kad sutikai kitoki zmogu nei visi :))

 4.   Bright Soul rašo:

  Žiauriai taikliai parašyta :) Visuomet taip pasielgiu. Suvokdamas, kad tikriausiai to žmogaus nebesutiksiu, kartais perlenkiu lazdą, užuot klausdamas, kas man tikrai įdomu, pvz. “Ar kada nors buvo žiemą palaižiusi šaltą tvorą” paklausiu “Gal einam pas mane” ? :DDDD

 5.   Justina rašo:

  Kaip mergina pasakysiu, kad dažniau suveikia tie “nestandartiniai” klausimai ir kabinimo būdai nei atsibodęs: “Labas, Tu labai graži, gal duotum savo numer?” :)

Rašyk komentarą