BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012 metų praeitis

Kadangi niekaip nesugalvoju įdomios ir kvapą gniaužiančios įžangos, einu tiesiai prie svarbiausio šio įrašo dalyko – mano padėkos tau ir visiems kitiems, skaitantiems šį tinklaraštį:

Ačiū.

Kaip ir bet kuris rinktinio turinio tiekėjas, aš puikiai suprantu vieną paprastą taisyklę – be skaitytojų mano mintys būtų nieko vertos. Tai, kad jos kažkam įdomios, man yra didelis įvertinimas bei svarbiausia priežastis, kodėl rašau šį tinklaraštį.

Apskritai 2012-ieji metai šiam tinklaraščiui buvo permainingi, bet taip pat ir sėkmingiausi iš visų nuo pat tinklaraščio gimtadienio 2010-ųjų birželio 10 dieną. Iš viso tinklaraštis per 2012-us sulaukė kiek daugiau 100 tūkstančio apsilankymų, unikalių lankytojų buvo 23409 (taigi beveik po 2000 kas mėnesį), kurie vidutiniškai skirdavo po kiek daugiau nei 2 minutes savo laiko. Gruodžio mėnesį tinklaraštį aplankė 4006 unikalūs lankytojais. Tad tendencija kaip nišiniam tinklaraščiui optimistiška.

Populiariausias šių metų įrašas buvo apie tai, kokį universitetą Lietuvoje rinktis studijoms – Kur stoti? | Universitetų gidas 2012. Jis sulaukė 231 pamėgimo feisbuke, 14 komentarų bei 49 „patiko“. Šį įrašą aš pradėjau rašyti dar 2011 metų vasarą, tačiau vėliau užmečiau, nes jis reikalavo daugiau pastangų negu tuo metu norėjau ir galėjo skirti. Po to laikas nuo laiko vis prie jo grįždavau, kol galiausiai užbaigiau ir paskelbiau 2012-ų birželio gale.

Daugiausiai dėmesio Blogas.lt sistemoje sulaukė įrašas apie plaukus – Svogūno teorija. Svogūnas sulaukė 29 komentarų ir įvairių pastebėjimų dėl šukuosenos praktiškumo ir reprezentatyvumo. Manodrabuziai.lt svetainėje, kur įrašas buvo patalpintas administratorių prašymu, tema sulaukė iš viso 49 komentarų. Ką aš galiu bepridurti – tai išties aktuali ir pasauliui svarbi tema. Panašaus populiarumo buvo ir 3 dalykai, kurių merginos ieško vaikinuose, kurie buvo aktyviai aptariami, išreiškiant nuomonę 29 komentaruose. Nuo jų nedaug atsiliko motyvacinis Visiems forever alone (27 komentarai) bei mano ir femmeg bendros inciatyvos Tik draugai??? (24 komentarai), kuriuose bandėme rasti atsakymą į klausimą, ar gali egzistuoti draugystė tarp vaikinų ir merginų.

2012-aisiais metais tinklaraštis man dovanojo dvi šaunias pažintis. Pirmos metu gavau progą iš arti patyrinėti man iki tol dar nepažįstamą moters tipą, o kita padėjo užmegzti verslo kontaktą. Taip pat tinklaraščio dėka šių metų vasarą gavau įdomų darbo pasiūlymą, kuriuo pasinaudojau.

2013-iems metams planuoju 3 didelius projektus, susijusius su šiuo tinklaraščiu. Vienas jų – „13 per 12“ – jau prasidėjo ir prie kurio kviečiu prisijungti nieko nelaukiant, o kiti du dar guli ant popieriaus. Jeigu viskas vyks pagal planą, abu jie dienos šviesą išvys 2013 metais.

Ačiū dar kartą ir gerų mums visiems 2013-ų. Nu ką ten gerų – tiesiog nepakartojamų!

Patiko (9)

Rodyk draugams

1 komentaras | “2012 metų praeitis”

  1.   Zmogus rašo:

    Patinka man tavo blogas :) Ir tavo rasymo stilius. Na tik toks jausmas, kad truputi issikvepei, seniau dazniau rasydavai.

    Reikes ir man prisijungti prie „13 per 12“, nes bent jau mane motyvuoja kai paskaitau kitu zmoniu siekius ir tikslus, tai norisi ir paciam kazka nuveikti…

Rašyk komentarą