BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

777 taisyklė

Dažnai vaikinai klausia ne tik, kaip pereiti prie sekso (apie tai esu rašęs čia), bet ir kada apskritai jau galima tikėtis sekso su mergina, su kuria bendrauja. Kaip neperskubėti? Ir kokių stebuklingų ženklų reikia laukti iš merginos, kurie jau reikštų žalią šviesą startui?

Pradžiai labai svarbu, kad suprastum, jog sėkmingas bendravimas su mergina yra tarsi judėjimas. Ar greičiau, ar lėčiau, bet tavo ir jos santykiai turi progresuoti: nuo pirmų žvilgsnių, pokalbių, pasimatymų, sekso iki kasdienių susitikimų, įsikraustymo kartu gyventi, santuokos ir taip toliau. Jeigu nėra judėjimo, santykiai įstringa, merdi ir nutrūksta. Ir tai yra visiškai normalu – juk ne visi santykiai turi baigtis vedybomis (bent jau ne mūsų laikais).

Pradėdamas bendrauti su mergina tu pasineri į tą judėjimą ir tik nuo jūsų priklauso, kur sustosite. Gali neabejoti, jog mergina puikiai supranta, kas vyksta. Jeigu tu jai esi įdomus, ji kartais svarsto, ar jums kas nors išties išeitų, kaip atrodytų jūsų santykiai, ar galėtumėte gyventi ir būti kartu. Tai, kad tam tikru metu aktualus tampa sekso tarp jūsų klausimas, yra logiška įvykių tąsa. Tu nesi kaltas, kad nori kuo greičiau įšokti tai žavingai princesei į kelnaites – fizinės meilės troškimas yra įgimtas dalykas.

Nuo vienos nakties nuotykių iki kelių metų celibato net ir turint draugę – seksas gali įvykti greitai arba niekada. Kiekvienas atvejis be abejo yra skirtingas, tačiau jei nori šablono, kuriuo galėtum vadovautis ir neužskubėti, laikykis 777 taisyklės – 7 sekundės, 7 minutės ir 7 valandos.

7 sekundės: būtent tiek laiko užtenka, kad gimtų fizinis patrauklumas tarp dviejų nepažįstamų žmonių. Tiesą sakant, kai kurie tyrimai rodo, kad žmogus iškart, per kelias akimirkas, pasąmoningai nusprendžia, ar priešingos lyties atstovas jį domina fiziškai. Bet, tarkim, duodame 7 sekundes tam, kad pakaktų laiko pirmam ir antram žvilgsniui. Per šį laiką mergina įvertina tavo fizinę išvaizdą, galbūt išskiria kažkokį specifinį tavo bruožą, kuris jai imponuoja (pavyzdžiui, kūno sudėjimas, šypsena, nosis ir pan.). Ji taip pat spėja įvertinti tai, kaip tu apsirengęs bei ar švarūs tavo batai. Jeigu per šias 7 sekundes apsikeitėte šypsenomis arba/ jei ji po pirmo žvilgsnio nusisuko, bet po sekundėlės vėl pažvelgė į tave arba/ bent jau jos veido neperkreipė siaubo išraiška, pamačius tave, gali drąsiai prieiti ir ją užkalbinti. Aiškesnių ženklų tu tiesiog nesulauksi, nes ji tau ne kokia gatvinė mergelė, kuri prasideda su visais.

7 minutės: pirmosios 7 minutės skirtos pabendrauti ir tau gauti jos kontaktą. Turiu gerą žinią tau – beveik nesvarbu, apie ką kalbėsitės, ji didžiosios dalies pokalbio po to vis tiek neprisimins. Ką ji įvertins, tai tavo drąsą, kad priėjai, tavo kūno kalbą, tavo manieras, kvapą, žvilgsnį, stovėseną, prisilietimus. Bendrąja prasme kalbant ji įvertins, ar tu sudarei gerą įspūdį, ar atrodei patikimas, ar pasirodei vertas dėmesio ir antro susitikimo bei ar šiaip ji su tavimi gerai jautėsi. Jeigu pamatys nors kokią prošvaistę, ji paliks tau “krištolinį batelį” – duos telefono numerį (tikrą), feisbuko kontaktus arba e-mailą. Priešingu atveju, ji tars tau: „jeigu bus lemta, atspėsi mano numerį“.

7 valandos: pirmosios 7 valandos jūsų bendravimo yra pačios svarbiausios – per jas iš esmės viskas paaiškėja. Septynios valandos tai nebūtinai nepertraukiamo bendravimo. Tai gali būti valandėlės pokalbis feisbuke vieną dieną, keli pokalbiai telefonu ar susirašinėjimas sms kitą dieną, pasimatymas dar po kelių dienų. Į 7 valandas drąsiai galima sutalpinti kelis pasimatymus, kelis intensyvius susirašinėjimus internetu ir dar bendravimą telefonu. Per šį laiką jūs pasibučiuosite, gal net bus ir karštesnių akimirkų. Likusį laiką, kai jūs nebendrausite, ji užpildys mintimis apie tave ir pasvarstymais, ar ji norėtų tęsti jūsų bendravimą. 7 valandos dažnai sutelpa į savaitę ir po jų tu jau gali matyti, ar mergina noriai atrašo ar kalbasi su tavimi, sutinka eiti į pasimatymą ar vengia bei randa kokių nors pasiteisinimų („esu labai užsiėmusi, mokaus kitos savaitės kraštotyros egzaminui“ arba „dabar negaliu, ruošiuosi į naktinį paukščių stebėjimą“).

Iš esmės po 7 valandų bendravimo, jeigu viskas tvarkoje ir tu jai patikai kaip vaikinas, ji jau galvoja apie seksą su tavimi. Dabar tu jau gali degti žvakes ir kaisti karštą vyną su apelsinais ir gvazdikėliais.

BET. Turėk galvoje, kad net jeigu ir viskas tvarkoje po 7 valandų, gali susidurti su šiomis 3 situacijoms:
1. Kartais vis dėlto atsitinka taip, jog pro tas 7 valandas prasmunka patologiškos merginos, kurios ieško vaikinų kaip draugų, arba tos, kurios turi vaikiną. Pirmosioms tiesiog reikia kompanijos, todėl jos meistriškai žongliruoja dėmesiu tau, apsikabinimais, visada nori susitikti, bet vengia bučinių ar intymių temų apie jūsų draugystę. O antrosios susiduria su kokios nors pobūdžio dabartinės draugystės krize (gal yra net „laikinai“ išsiskyrusios), todėl leidžiasi į mažą mielą nuotykį. Tokių merginų ketinimų rimtumas beveik visada paaiškėja po 7 valandų, kad ji pradeda naudoti tokias frazes kaip „tu man tikrai patikai, bet aš turiu vaikiną“, „aš dabar komplikuotoje situacijoje su savo vaikinu“ ir panašiai. Abiem atvejais privalai išlikti vyriškas, ir parodyti, jog nors ir labai mergina tau patinka, tačiau tau jos siūlomos sąlygos netinka.

2. Net jei po 7 valandų bendravimo viskas gražu ir miela, tai dar nereiškia, kad jau metas iš karto versti ją į lovą. Pakartosiu, ji jau galvoja apie seksą su tavimi, bet tai nereiškia, kad jau ir duos. Jokia mergina nenori pasirodyti lengvai prieinama net jeigu vaikinas jai išties patinka. Būtent dėl to laukimas gali dar užsitęsti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

3. Kai jūs jau lovoje (ar bet kur kitur), rankoms ir kūnams duota visiškai laisvė, temperatūra pasiekusi neregėtas aukštumas ir tau atrodo, kad seksas neišvengiamas, mergina paskutinę akimirką gali užstabdyti ir pasakyti, kad nieko nebus. Tai vadinama „paskutiniu geros mergaitės barjeru“. Apie jį papasakosiu kitą kartą.

Patiko (20)

Rodyk draugams

1 komentaras | “777 taisyklė”

  1.   manoVardasAfganistanas rašo:

    prajuokino, rimti reikalai

Rašyk komentarą