BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar tu profesionali plėšikė? Nes ką tik pavogei mano širdį!

Jei esi nors kartą gyvenime skaitęs kokį straipsnį iš serijos „Kaip pakabinti merginą“, nenustebsiu, jeigu tenai būsi atradęs tokią skiltį, kaip „pick up lines“, lietuviškai tiksliausiai būtų „užkalbinimo eilutės“ (skamba gremėzdiškai, I know, man labiau patiktų pokštai-marokštai, tai taip juos ir pavadinkim). Kad geriau suprastum, apie ką kalbu, įdedu keletą pavyzdžių:

Tu man kažkur matyta.. Gal tu modelis?
Atrodai kaip mano mergina. Būsima.
Atrodai kaip mano antroji žmona. O aš buvau vedęs tik vieną kartą.
Ei, mergaite, pametei. (Ką?) Šypseną.
Atsiprašau, kažkas įkrito į tavo akį. Oj, ten gi aš!
Aš pamiršau savo telefono numerį, gal gali pasakyti savo?
Aš uždirbu daugiau nei tu išleidi.
Labas, tavęs ieško. (Kas?) Angelai danguje.
Ar skaudėjo? (Ką?) Ar skaudėjo, kai nukritai iš dangaus?
Ar galiu tavo nuotrauką parodyti Kalėdų seneliui ir pasakyti „va, ko noriu Kalėdoms“?
Tu man patikai. Varom pas tave ar pas mane?

Taigi lietuviškai „pick up lines“ yra trumpi, su aiškia simpatijos užuomina ir lėkštoku humoru atskiesti pastebėjimai/teiginiai/klausimai merginai, siekiant atkreipti jos dėmesį, tikintis, kad ji užmegs pokalbį arba bent jau ką nors atsakys. Manau, kad jie buvo sugalvoti tam, jog padėtų vaikinams įveikti baimę bei užkalbinti merginą: išmokai mintinai keletą tokių ir pirmyn į kovos lauką!

Šiaip jau turėtum vengti tokių ir panašių užkalbinimų, kadangi jie atsiduoda nenuoširdumu ir prastu humoru. T.y., jeigu tu manai, kad rimtai klausdamas, ar mergina nenukrito iš dangaus, ją sužavėsi, tai jau pats laikas suprasti, kad to padaryti nepavyks. Didžioji dalis merginų iškart užpelenguos tavo nevykusį bandymą „kabinti“ ir pavarys tave į šalį. Vienintelė situacija, kai tu gali išsisukti naudodamasis prastu „pick up line“, yra tuomet, kai tu atrodai šauniai ir visa savo kūno kalba duodi suprasti, kad tu juokauji (tokiais atvejais iš esmės visai nesvarbu, ką tu sakai, jei tik tai darai ryžtingai). Vis dėlto, geriau neapsisunkink sau gyvenimo ir pokštų-marokštų venk kaip gyvatžmogiai vengia žvaigždžių akmenų.

Užkalbinimui geriausiai tinka klasika arba paslėpti ir neįpareigojantys klausimai/pastebėjimai. Idealu, jei merginai iš viso neatrodo, kad bandai ją kabinti, o tiesiog nori užmegzti pokalbį. Tai yra, kuo labiau nesistengi, tuo geriau:

Labas.
Koks tavo vardas? Mano tai Drąsutis.
Gal gali man pasakyti, kur rasti/kaip nueiti į biblioteką?
Man įdomi tavo nuomonė: ar vaikinai gali meluoti, kad gautų sekso?
Ar matei/girdėjai [kokia nors nesąmonė]?
ir t.t.

Reziume: skamba paradoksaliai, tačiau jei tikrai labai nori pasirodyti sąmojingas, tai pokštus-marokštus palik vėlesniam etapui, kai jau šiek tiek pramoksi bendrauti su merginomis, kai pradėsi jausti, ką, kada ir kokiai merginai galima sakyti. Tokiu atveju tai yra nesudėtingas būdas išreikšti simpatiją, tuo pačiu parodant, kad supranti humorą bei nevengi iš savęs pasišaipyti.

Patiko (20)

Rodyk draugams

komentarai (20) | “Ar tu profesionali plėšikė? Nes ką tik pavogei mano širdį!”

 1.   giemre rašo:

  na, kažkada, kažkurią dieną, kai ėjau siaubingai nusiminusi, ir vaikinas gatvėje, pabėgėjęs paskui sušuko: “panele, kažką pametėt!”, aš pradėjau dairytis aplink, o jis šypsodamasis sušuko:”šyyypseną!”, tai nesukėlė mano gailesčio jam dėl jo prasto genialumo ar banalumo, priešingai - visą dieną šypsena nedingo nuo veido, nes ta paprasta, išmokta pastaba buvo labai laiku ir vietoje;) na, o visi tie: “gal nukritai iš dangaus?”, “ar angelai tavęs neverkė, išleisdami?” (ne, blemba, džiaugėsi nusikratę…) išties dvelkia pigumu ;D bet viskas priklauso nuo situacijos ir konteksto - jei tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje - su ta pačia fraze gali sublizgėti ir “nušluoti” viską aplink, bet jei laikas ir vieta netinkami, gali pasirodyti kaip paskutinis idiotas ;)
  visgi, vaikinai, paprastumas žavi;) kodėl Jūsų manymu tiek peržiūrų jūtūbėj turi ponas Jonas, kuris sako “teip”? (biškį ironijos);p na, nebūkit TOKIE paprasti;) bet būkit paprastesni, nei tokie, kokiais manote, kad reik apsimesti;) o šiaip įrašas patiko, šaunuolis, Colombo, kaip visada, hope, that You’re doing fine;)

 2.   sidaz rašo:

  Pickupa gali pradeti “direktu” arba “indirektu” esme kaip eskaluosi visa pokalbi ir kur nukrysi, gali amziams likti Friend zone, net ir pradejes zodziu - Grazuole.. ar kitais nuvalkiotais terminais

 3.   muo rašo:

  oi, gal nereikia bandyt kabint pradedant keista diskusija.
  pamenu su drauge luzom ilgai is nepazistamu vaikinu, kurie atseit labai gincijasi tarpusavy del klausimo, kas neistikimesni- vyrai ar moterys ir norejo suzinot musu nuomone :D atrode dirbtina, kvaila.
  o klausimas , kaip nueit i biblioteka..tai..irgi nieko gero. na paklausi to ir kas toliau?.. duok savo nr?
  geriau jau akivaizdus kabinimo variantas- labas, as esu Petras…

 4.   хиромант rašo:

  Teisingai pastebėta, kad reikia pasitikėjimo, norint pick’upinti. Jei bent kiek dvejoji, geriau neprikolinti, nes kas kartą pamatę mieste pizdavos tiek mergina, tiek jos draugai. Mano nuomonė, kad visokie komplimentai nepažįstamam žmogui yra tiesiog apgailėtina, todėl nesvarbu ar tai humoras ar pasakyta nuoširdžiai. Jei tai sakoma užkalbinimui, tuomet netinka visokie “pametei šypseną” ar “pametei dantis”. Reikia sugalvoti savų. Pvz. mano firminiai: “Labas, gerai atrodau. (Ačiū)”. “Labas panelės, varom pas mane. (Ką veiksim?). Ne tai, apie ką pagalvojot”. Ir daug kitų ;)

 5.   sidaz rašo:

  “Labas, gerai atrodau. (Ačiū)”

  - Labas, ar tau kas nors sake, kad as turiu labai grazias akis

  Johny Bravo pickup line

 6.   Ema rašo:

  Aš kadangi vasarą dirbau vestuvėse, tai šitų pick-up prisiklausiau į valias ir juokingiausia, kad savaitgalis vis kitas, vaikinai kiti, o bajeriai tie patys lėkšti.

  Aš vienam tokiam kabintojui atsakiau tu gal colombo blogą skaitai? Tai žmogus taip susinepatogino ir išraudo, o mums merginoms buvo taip smagu ir juokinga :)

 7.   хиромант rašo:

  sidai, matai, net Johny Bravo iš manęs pickup’us vagia.

 8.   sidaz rašo:

  Unikalumas yra brangiausia preke, mano originaliausias pickupas - Kokia gyvenimo prasme :)

 9.   хиромант rašo:

  Geresnis pickupas butu, jei pats zinotum atsakyma i tai ir ji pasakytum :)
  Pvz. gyvenimo prasme yra… Nes, jei mergina atsakys, kad nezino ir paklaus taves kokia gi gyvenimo prasme. Esi apsvarstes si klausima? Jei taip, noreciau pamatyti tavo irasa bloge ir tikrai paskaityciau. O, jei humoro formoj, tai butu juokinga atsakyti i toki klausima: Visu neiseis *, bet kuo daugiau tuo geriau

  Ok, bet kokiu atveju, svarbiausia, kad pickupas veikia.
  Bet geriausia netureti pickup’u, o tiesiog ta akimirka buti originaliam, o ne traukt is archyvo, nes ten vis tiek pasene dalykai sudeti :)

 10.   sidaz rašo:

  Pasemiau is PUA James Marshal pick up’u, bet pas ji buvo situacinis tai jam gerai suveike , kazkodel ta momenta ji prisiminiau ir panaudojau… Is merginos atsakymas buvo apie laime ir linksmybes.

  Dabar stengiuosi ieskoti detaliu, stebeti situacija, analizuoti ir bandyti suristi su situacijom.

 11.   хиромант rašo:

  Tu gali buti profesionalus merginu medziotojas. Panasiai kaip tiesiog medziotojas. Arba kaip koks kolekcionierius, kuris kolekcionuoja iskamsas. Kodel nori susitikineti su iskamsom pagal kazkokia strategija? Planuoti, dometis. Ar tu jauti azarta ar cia atsakymas i klausima “Kokia gyvenimo prasme”. Juk, jei pana pasimauna ant kazkokiu pick’upu, tai ji bus +- kiaura. Pisdamas kiauras, protingesniu netapsi, o jei dar ir draugaut noretum, tai isvis gali prapult. Esi mastantis, galetum pats rasyti pickup’us kitiems, o ne kitu naudoti, nes kaip pats rasei: “Unikalumas yra brangiausia preke”.

 12.   sidaz rašo:

  Medziotojas skamba kaip ir Pick up artist, merginas uzkalbinu del to, kad noriu patobuleti asmeniskai - asmeninis tobulejimas ir kiti veiksniai, kalbinimo baimes, socialinio bendravimo baime - norisi buti lankstesnis.
  Kai, kuriems cia zaidimas, bet as matau daug didesne prasmę.

 13.   хиромант rašo:

  Jei tai zaidimas - tai zaidimas easy levelyje, nes kaip minejau, ant tokiu nesamoniu protingos neuzkibs. O tos kurios uzkimba - tau atnesa nauda - patirti ir … sioje vietoje atsiranda klaida. Tu manai, kad atnesa “asmenini tobulejima”, nors is tikro yra kitaip. Tu tik “atkali” taktika, “repetuoji”, o igytas zinias ir praktika pritaikysi tam paciam lygiui - easy. Koks skirtumas per kiek laiko zaidime prieisi iki boso, jei jo vis tiek neiveiksi? Todel uzsidarai savam rate, apriboji save, kai tuo metu budamas originalus, viska ismeginsi pats, savo sumanymus. Jie dauguma gali buti nesekmingi, bet galvoj viska atsiminsi ir nebusi priskirtas jokiam lygiui, galesi testi zaidima arba galesi gyventi realu gyvenima ir busi pasikaustes, pasitikintis savimi. Jei nori man papriestarauti, kad gali pakabinti ir protingu, tai skaityk komentarus auksciau, kokiais vyrus laiko moterys. Pvz. :

  Ema rašo:
  2012-07-25 10:30

  Aš kadangi vasarą dirbau vestuvėse, tai šitų pick-up prisiklausiau į valias ir juokingiausia, kad savaitgalis vis kitas, vaikinai kiti, o bajeriai tie patys lėkšti.

  Aš vienam tokiam kabintojui atsakiau tu gal colombo blogą skaitai? Tai žmogus taip susinepatogino ir išraudo, o mums merginoms buvo taip smagu ir juokinga :)

  As neturiu visiskai nieko pries, ka tu darai ir tavo strategija, duodu naudingus patarimus. Cia tas pats, kas programavime naudoti svetimus skriptus - atsisiunti, ikelei, veikia. O jei reikia atnaujinimo? Vsio.

  O, jei pats pasirasei skripta, gali keisti skersai isilgai, nakti prikeltas zinotum kas ir kaip.

 14.   sidaz rašo:

  Būk geras klausytojas, gali įmesti bajerį jei isugebi ir kokie dar gali būti lėkšti bajeriai ?
  Gali būti ir melagis, pasiruošęs kelia istorijas tikras ar išgalvotas.

 15.   pynga rašo:

  Geriausi pick up’ai-paprasti, tinkamoj vietoj ir tinkamu laiku. Kelis kartus užkalbino viešajame transporte ir viskas prasidėjo paprastai: “Ar galima prisėst?.. Tai kur važiuoji?” bet jei prideda “Gal į modelių atranką?” ar pan., tada jau pigus pigus triukas. Ne veltui sako, kad genialumas slypi paprastume.

 16.   Juzis rašo:

  O as tai nematau didesnio skirtumo kuo vieni “pick up lines” geresni uz kitus. Viskas priklauso nuo balso tono, veido israiskos, kuno kalbos, emocines busenos ir ypatingai ar tame momente pats tiki tuo ka sakai. Svarbiausia nedeklamuoti tu “pick up lines” merginoms kaip koks darzelinukas Kaledu seniui. O jei pradesi ilgai svarstyti kas banalu nebanalu leksta neleksta tai panu isvis nebeuzkalbinsi.

 17.   colombo rašo:

  giemre, ačiū :)

  Ema, no way it happened for real :))

 18.   Milda rašo:

  Geriausias pic up line, deja, anglų kalba, nes lietuviškai neskamba, yra: “Did you just fart? ‘Cause you blow me away”… Tikiu kad veiksmingas :D

 19.   pufanboy rašo:

  turbut vienas bereiksmingiausiu tavo irasu, no offence buddy, bet nematau tikslo postint tokius dalykus kai nei pats juos naudoji nei nori kad kiti naudotu

 20.   ChickenNugget rašo:

  Daug yra tu skambiu fraziu pvz ,,Can you tickle my pickle for a nickle?” , tiesa sakant, prisipazinsiu smalsumas nugalejo mane, ir kiek yra ju tiek buvau perziurejas seniau. Mano nuomone tai jie nesamoningi, kartais visai svetimi musu kulturai, o visgi tie pokstai marokstai atkeliavo is vakaru, kur aisku daugiau leidziama ir suprantama kitaip nei pas mus, beeet. Su marokstu juokelis garantuotas uzkalbinus prikolna mergina, svarbu nesigailet ka sakai, ir tiek.

Rašyk komentarą