BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Colombo paskelbti 4 dalykai pašiurpino žmones

Visi, kas susiduria su rašymo pertrauka, žino, kaip paskui nelengva vėl sugrįžti į įprastą ritmą. Atrodo, suki suki ratus aplink elektroninį popieriaus lapą, jau tuoj imsi ir parašysi iš koto verčiantį įrašą, bet visk kažkas negerai. Tai nuotaikos nebėra, tai mintys tampa pernelyg banalios, tai idėjos išgaruoja ir taip toliau ir panašiai.

Tokiais atvejais ištrūkti iš užburto rato padeda „ką matau, tą dainuoju” tipo įrašas. Na, žinot, kai klausai kokios dainos žodžių ir supranti, kad dainininkas pernelyg nepersistengė išvystyti filosofinės minties, o tiesiog apdainavo tai, ką matė virtuvėj ryte pavalgęs pusryčius.

Tai va, mano įrašas bus iš serijos „ką matau, tą kritikuoju”. Šiaip jau aš tikrai nemėgstu kritikuoti, gink, dieve. Bet ką daryti, kai žmonės ar reiškiniai patys to prašos? Be to, man išties nepatinka neteisinga neteisybė ir žmonių bandymai apsunkinti kitų gyvenimą ne laikų ir ne vietoje.

1. Prieš kelias savaites intensyviai ieškojau gražių marškinių. Ir žinot, ką? Vilniuj sunku rasti gražius marškinius. Nes prekeiviai kvailų marškinių prisivežė pastaruoju metu. Ypač, pavyzdžiui, tie su dvigubu kalnierium. Kodėl kažkas gali norėti juos dėvėti?

Anyway, išmaišęs pusę Vilniaus, grįžau į „Peek&Cloppenburg”, kur marškinių yra daug ir įvairiausių. Šiaip ne taip praneršęs pro lentynas išsirinkau tris pakenčiamus ir nuėjau link konsultantės paprašyti, kad man duotų juos pasimatuoti. Konsultantė sako: sorry, neišpakuojam, duosiu pasimatuot išpakuotus. Aš, aišku, nesiginčijau, nes tikiu, kad kaskart išpakuot marškinius yra labai sunkus darbas, nuo kurio gali nukristi rankos. Nu tai va, kantriai laukiu matavimosi, kai konsultantė ima brukti man visiškai kitokius marškinius nei aš buvau išsirinkęs- spalva, dizainas, taip, ji net išdrįso įkišti vienus su dvigubu kalnierium. O ką? Dydžiai tai atitinka. Iš pradžių galvojau, kad juokauja, bet ji nejuokavo. Very disappointing.

Išsinešiau savo pinigus kitur.. ir nelabai toli - iki Akropolio Zaros. Išsirinkau du marškinius ir konsultantės paklausiau, ar galėčiau kaip nors juos pasimatuoti. Konsultantė taip be parkių sako: tuoj išpakuosiu ir pasimatuosi. Buvau taip sujaudintas, kad norėjau imt abu, nors vieni ir nelabai tiko. Bet pagalvojau, kad nereikia praskyst - nusipirkau tuos, kurie tikrai tiko. Zara FTW.

2. Tęsiant mano shoppinimosi kančias, dar vieną panašią istoriją turėjau su diržu. Ieškojau labai specifinio diržo, kuris turėjo būti mėlynas, nes norėjau jį priderinti prie mėlynų kelnių. Su diržų matavimusi bėda tame, kad ant pačio galiuko jie turi prisegtą apsaugą nuo vagių, kas pasimatavimo procesą padaro visiškai neįmanomu. Akropolio Aprangoje radau net tris tokius pusė velnio diržus. Kai paprašiau pardavėjos nuimti apsaugas, ji tai ir padarė, dėl ko aš galėjau diržus normaliai pasimatuoti ir įsitikinti, kad nei vienas man jų netinka. Paskui nukeliavau į to pačio Akropolio Bershką, kurioje jau anksčiau buvau nužiūrėjęs vieną diržiuką. Aišku, nė velnio su tu apsauga neįmanoma diržo pasimatuoti ir pardavėjo paprašau, kad nuimtų ją. Tas nutaiso įžūlų snukį ir sako: negaliu. Hmm, ok, Žilvinai ar koks ten tavo vardas, daugiau manęs čia nematysi.

3. Grėsmingi veiksmažodžiai straipsnių antraštėse. Verčia vemt, rimtai. Pasekęs pasaulio geltonosios spaudos pavyzdžiu, šią taktiką Lietuvoje plačiai ėmė naudoti Delfi.lt ar tai Balsas.lt - na taip, juk reikia kažkaip sudominti žmones, kad perskaitytų daugybę menkaverčių straipsnių. Įkandin pasekė ir kiti didieji naujienų portalai. Tikslas paprastas - kuo neaiškesnė antraštė straipsniui, kurio turinys išvis neturi nieko bendra su antrašte. Štai keli realių antraščių pavyzdžiai:

“Pamatęs elektros jungiklių kainas nusprendė netylėti”
“Nuo titanu padengtų golfo lazdų gali kilti gaisrai, įspėja mokslininkai”
“I.Burlinskaitė nesako griežto „ne” plastinėms operacijoms”
“Liveta Kazlauskienė išbandė savo vyrą Petrą: jam teko atspėti, kurių merginų grožis - nenatūralus”
“Baltarusija žada būti stropi Lietuvos mokinė”
“L. Allen pašiurpino savo gerbėjus - paviešino nuotrauką, pozuodama prie tarpkojo”

Prašau nustoti šiurpinti ir šokiruoti Lietuvos žmones, ar galim susitart?

4. Nežinau, kas čia atsitiko, bet panos labai pamėgo klubuose klausti amžaus. Nu ok, aš žinau, kad jaunai atrodau, bet vis tiek - kas iš to amžiaus? Gali paklaust ir per pasimatymą. Jei toks bus. Dažniausiai amžiaus teiravimasis geruoju nesibaigia. Tai jei gali neklaust, tai ir neklausk.

Tai va. O kaip jūs gyvenat?

Patiko (15)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Colombo paskelbti 4 dalykai pašiurpino žmones”

 1.   Metaliukas rašo:

  Su rūbas ir jų matavimais visada yra gyva bėda, bet dėl diržo patarčiau gal su nusegama sagtimi paieškoti, tada juos gali trumpinti kiek nori.

  Sekasi man gerai. Malonu, kad domiesi :)

 2.   IDEAs rašo:

  Relax… džiugu, kad turi savo nuomone ir stilių. Tiek aprangos ir merginų atžvilgiu. Tavo vietoj džiaugčiausi- puikiai moki prafiltruoti… :D

 3.   Ernestas rašo:

  O mane labiausiai šiurpina “Nufilmuota kaip…” antraštės. Skamba kaip koks atradimas, o ten b** koks nors šuniukas vartaliojas ant kilimo arba mašina susiduria su kita.

 4.   colombo rašo:

  Ernestas :DD jo, šitie irgi apgailėtini. niekada ant tokių nespaudžiu

 5.   Deividas rašo:

  Same shit, different day, švelniai tariant :D

 6.   ragana rašo:

  Puikus įrašas: toks lengvas ir neįpareigojantis. Šiek tiek apmaudu, jog “iš tos serijos” įrašai nutrūko :)

Rašyk komentarą