BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Geros mintys #8. Kaip pakabinti protingą merginą?

Šiandien pristatau provokuojantį Vyriški Papuošalai įrašą apie tai, kaip sužavėti košės galvoje turinčią merginą.

***
Protingos merginos yra seksualios. Jos šmaikščios, įžvalgios ir visada dėvinčios tuos madingus juodus akinius. Gerai, gal mes per daug viską apibendrinam, bet esmė ta, kad verta investuoti į savo laiką, kad išmoktum suvilioti protingą merginą.

Mes kalbame apie tokio tipo merginą, kuri pasakoja įdomias istorijas ir tokio tipo moterį, kuri supranta visus jūsų juokelius. Ji – gera pašnekovė ir ji nuoširdžiai domisi ją supančiu pasauliu. Jeigu jūs galvojate apie tai, kaip suvilioti protingą merginą, jūs jau turbūt supratote naudą, kurią gali suteikti santykiai su moterimi, kuri jus geba sudominti intelektualiai. Vienintelis klausimas: kaip sužavėti intelektualią moterį?

Nors protingų merginų prioritetai nebūtinai skiriasi nuo kitų merginų, protingos moterys gali sukelti tam tikrų sunkumų viliojimo žaidime. Iš pradžių gali atrodyti, kad jūs kartu neturite nieko bendro. Jūsų pomėgiai ir hobiai gali labai skirtis. Šios kliūtys – lengvai įveikiamos. Protingoms merginoms būtina žinoti, kad jūs jas galite sudominti intelektualiame lygmenyje. Viskas labai priklauso nuo bendravimo įgūdžių.

Neapsimetinėkite

Ar prisimenate tą sceną iš filmo „Good Will Hunting“ kai Benas Affleckas bando suvilioti Minnie Driver Harvardo bare? Ar prisimenate kaip jis bando atrodyti protingas ir rafinuotas, tačiau viskas baigiasi tuo, kad jis atrodo kaip paskutinis asilas? Taip. Nebūkite tuo vaikinu. Kai bandote suvilioti protingą merginą būtina žinoti, kad nereikia apsimesti žinančiu to, ko iš tikrųjų nežinote. Pirma, ji tikriausiai mato jūs kiaurai. Antra, bandant įrodyti, kad jūs esate toks pats protingas kaip ir ji, jūs tik parodysite savo nepasitikėjimą savimi.

Jeigu jūs tikrai norite sužinoti kaip suvilioti protingą merginą, būtų protinga prisiminti, kad geriau reikia stengtis atrodyti smalsiu, negu valdingu. Apsimesdamas protingu pasirodysite kaip paskutinis kvailys.

Nenusileiskite jos inteligencijai

Gerai, jūs nenorite apsimetinėti viską žinančiu klounu, bet taip pat nepersistenkite vaidindamas kvailį. Akivaizdu, jeigu moteris yra sąmojinga, inteligentiška bei geba bendrauti – ji būtinai susilauks jūsų dėmesio.

Suprantama, jūs žavėsitės ja. Tačiau nepataikaukite jai. Net jeigu jūs esate nuoširdžiai susižavėjęs jos intelektu, nedarykite to. Sakant jai tokius komplimentus kaip – „O, tu tokia protinga“ ar „Aš niekad nemaniau apie tai“, gali atrodyti kaip nekaltas žaidimas, tačiau iš tikro tai neatspindės jūsų iš teigiamos pusės.

Pagalvokite apie tai: jeigu jūs nuolatos kartojate moteriai kokia ji protinga, ji tikriausiai pagalvos, kad jūs praleidžiate mažai laiko inteligentiškų žmonių kompanijoje. Nedarykite šitos klaidos ir prisiminkite tai, kai kitą kartą bandysite suvilioti inteligentišką merginą.

Būkite smalsus

Protingos moterys gerbia intelektualinį smalsumą. Taigi, parodykite jai, kad jūs domina naujų dalykų mokymąsi. Papasakokite jai apie įdomius nuotykius, kuriuos patyrėte ar tikitės patirti. Ir visgi jeigu neturite ką papasakoti apie savo nuotykius, nenusiminkite! Galite pasakoti jai apie tai, kad visada norėjote apsilankyti Indijoje ar išmokti plaukti banglente. Kai kalbate su inteligentiška moterimi, jūsų pokalbiai turėtų neapsiriboti tik „Kaip tau sekasi?“ rūšies klausimais. Perkelkite viską į kitą lygį. Paklauskite jos, kas paskatino ją tapti advokate, mokytoja ar bibliotekininke. Kai ji pasakoja apie tai, iš kur ji kilusi, paklauskite jos ką reiškė augti toje aplinkoje. Užduokite jai gerus klausimus ir jūs tikrai išsiskirsite iš minios. Jūs pasirodysite protingu ir ji susidomės jumis.

Kai išsiaiškinsite kaip suvilioti protingą merginą, stenkitės išlaikyti jos susidomėjimą planuodamas įdomius pasimatymus.

Vestis merginą į muziejų ar meno galeriją visada geras pasirinkimas, tačiau būna dar geresnių pasirinkimų. Intelektualiai smalsūs žmonės mėgsta naujus potyrius. Nusiveskite merginą į kinų restoraną. Išbandykite naujas veiklas!

Kiekvienas turi savo stipriąsias puses

Kai jūs sutinkate tikrai inteligentišką moterį, jums gali būti sunku kalbėtis, kadangi jūsų nesieja bendri interesai. Galbūt jūs neskaitėte tų pačių knygų ar nežiūrėjote tokių pat filmų. Tai vienas iš daugelio iššūkių susijusių su protingų merginų viliojimu, bet tai, kad jūs neturėjote tų pačių potyrių dar nereiškia, kad jūs esate ne jos lygio. Kiekvienas iš mūsų yra kokios nors srities ekspertas. Na ir kas, kad ji kalba šešiomis kalbomis? Galbūt jūs esate talentingas dailidė ar mėgstate žaisti krepšinį. Jūs gal ir nesate susijęs su jos pomėgiais, tačiau jūs suprantate, ką reiškia turėti kokį nors pomėgį ir juo domėtis. Parodykite jai, ką jūs žinote ir kuo domitės. Štai kaip suvilioti inteligentišką merginą.

Kol nesate sociopatas ar antivisuomeniškas atsiskyrėlis ir tol, kol gebate kritiškai mąstyti, jums seksis. Protingos merginos, kaip ir visi, yra tik žmonės, kurie ieško stimuliacijos. Nesvarbu, kokia stimuliacija: intelektualinio, fizinio ar socialinio pobūdžio, tai jūsų darbas ją surasti. Neišsigąskite bei didžiuokitės savimi viliojant protingą merginą.

Skyrelyje Geros mintys atsiranda tavo parašytas įrašas įdomia ir aktualia tema. Pasidalink savo mintimis su visais. Daugiau apie tai – skiltyje „Prisidėk prie No Girls Allowed“.

Patiko (6)

Rodyk draugams

komentarai (11) | “Geros mintys #8. Kaip pakabinti protingą merginą?”

 1.   onv rašo:

  is esmes pritariu viskam.

  protingos merginos lygiai taip pat troksta demesio, tik ji rodyti reiktu subtiliau.

 2.   Orly rašo:

  Hmm… įdomu, ar reikėtų pasikliauti patarimais protingų merginų viliojimui, kai pats autorius(iai) nesugeba rašyt be klaidų?

 3.   Laura rašo:

  Sutinku su išvardintais punktais, manau svarbiausias yra neapsimetinėti tuo kuo nesi. Tačiau mano problema yra ta, kad kai susibendrauju su vaikinu, pradedu juo pasitikėti ir laukti kito žingsnio, kažkuriuo momentu jie mane paverčia dar vienu savo “draugeliu”, “biču”, su kuriuo gali įdomiai praleisti laiką. Iš savo ir pažįstamų patirties padariau išvadą, kad protingas merginas vaikinai labiau linkę paversti draugėmis, o į poras renkasi naivesnes ir kvailesnes bent jau už save :) Šiaip turbūt tai pirmas kartas kai užtikau straipsnį ne kaip suvilioti aikštingą gražuolę, o protingą merginą :D kažkas naujo :)

 4.   Mano sokoladas rašo:

  įdomu.. sunku paskyti kokio “protingumo lygio” turi būti mergina, kad ji vaikino akyse būtų laikoma protinga..

  Man kažkaip užkliuvo eilutė: “jeigu jūs nuolatos kartojate moteriai kokia ji protinga, ji tikriausiai pagalvos, kad jūs praleidžiate mažai laiko inteligentiškų žmonių kompanijoje.”

  O aš asmeniškai linkusi manyti, kad jei vaikinas sako, kad mergina protinga.. tai turbūt todėl kad jinai jam negraži :D ar gal ir išvis fiziškai netraukia. Tai tada ir gaunasi “draugeliai” ir “bičai” kaip kažkas čia komentaruose rašė. O gaila.. :)

 5.   Laura rašo:

  na savęs nelaikau super modeliu bet negražia ir nepatrauklia irgi nesijaučiu - skiriu pakankamai dėmesio savo išvaizdai :) man atrodo, kad jei iškart su jais “nepasirašei” jie tave nurašo į draugių lygmenį ir tiek.. ai gal taip ir geriau iš tiesų :)

 6.   vertimo paslaugos rašo:

  matau, kad cia yra sumaisyta lengvai bendrajanti, arba kitaip sakant, mokanti bendrauti su protinga. Cia nera tas pats. Protingu merginu tikrai pasitaiko, bet mokanciu laisvai bendrauti su visais, tikrai ne kasdien pamatysi.
  Bet bendravimas atspindi vietini mentaliteta.
  tik tiek ir norejau pasakyti.
  Aciu uz straipsni :)

 7.   Skaidruolė rašo:

  Į draugų zoną tai, žinoma, nurašo dažniau. Bet aš ir pati nenorėčiau tokio, kuris labiausiai atkreipia dėmesį į lengvai “pasirašančias”. Ir taip, gal sunkiau sutikti tokį vaikiną, kuris pirmiausia ieško protingos merginos ir lengvai pasirašanti jam apskritai atgrasi, bet tikrai tas reikalas ne beviltiškas ;)) Geras straipsnis :)

 8.   username rašo:

  Paskaicius galima pagalvot kad protingos merginos tai cia kazkokia atskira moteru grupe, o by default mergina yra eiline cosmopolitano skaitytoja laisvu metu svajojanti apie vestuves ir naujus chanel batelius.

 9.   remarketingas rašo:

  “default mergina yra eiline cosmopolitano skaitytoja laisvu metu svajojanti apie vestuves ir naujus chanel batelius”
  tikrai taip, tik galeciau dar pridurti
  “turinti daug kito slamsto galvoje, kuris atspindi totaline vartojimo kultura”

 10.   Marius rašo:

  Laura,

  “Iš savo ir pažįstamų patirties padariau išvadą, kad protingas merginas vaikinai labiau linkę paversti draugėmis, o į poras renkasi naivesnes ir kvailesnes bent jau už save”

  Lygiai tokią pat išvadą pasidariau apie merginas - su protingais, įdomiais, intelektualiais vaikinais merginos dažniausiai (beveik visada) nori tebūti draugais… kad turėtų su kuo pabendrauti, praleisti laisvalaikį, kai nėra ką veikti, kad turėtų kam pasiguosti savo esamaisiais ir pan. O kai prabilsti apie kažką rimčiau, tai ir prasideda “noriu tave turėti kaip draugą”, “man tu esi taip ir taip puikus žmogus, bet..” ir t. t. O draugauja kaip pora, tai kai čia pasakius… dažniausiai su ganėtinai vidutiniokais.

  Ir apskritai, daug merginų mėgsta teigti, kad joms patinka protingi vyrai, bet tada matyt ne ta prasme, kaip norėtus manyti, arba tas protingumas pasižymi nebent tuo, kad burna neatvėpusi, seilės nedrimba, ir klyno gatvėje nesikrapšto. Kadangi ir tokių veikėjų nemažai, tai gal čia jau galima sakyti, kad visai “protingas”, kuris tuo nepasižymi :)

 11.   Ugnė rašo:

  Beveik teisingai :) Kaip mano geras draugas sakė: ” Yra ir labai simpatiškų moksliukių”, todėl man, “moksliukė”, tikrai nėra neigiamas žodis. Ir taip, mums tikrai patrauklūs protingi vaikinai, o protingas - pirmiausia geras humoro jausmas, visapusiškai išsilavinęs ar besidomintis ir žino elementarias elgesio taisykles.

Rašyk komentarą