BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai ne, tikrai reiškia ne

Visada pabrėžiu, jog merginos (-ų) „ne“ klube yra „ne“ ir tu neturėtum bandyti to pakeisti arba stengtis išsiaiškinti, kodėl ji (jos) taip pasakė. Pasakė, nes nepatikai, ir viskas. Yra krūva kitų merginų, eik prie jų ir su jomis tau pasiseks geriau.

Prieš keletą savaičių turėjau progą stebėti puikų tokios situacijos pavyzdį. Vaikinas, „gavęs ragų“ nuo dviejų merginų, nesuprato užuominos ir tikrąja to žodžio prasme gainiojosi jas po šokių aikštelę. Kiek merginos bebandė demonstratyviai nuo jo atsitraukti, tiek jis vis atsidurdavo šalia jų. Galiausiai situacija tapo visai komiška, nors, akivaizdu, jog vaikinui teikė didžiulį malonumą – jo veide švietė didelė šypsena. Nemačiau, kaip baigėsi visa istorija, tačiau nesistebėčiau, jei merginos dėl jo pasiskundė apsaugai.

Na, suprantu, mes, vyrai, skaudžiai priimam „ne“ savo atžvilgiu, bet reikia turėti ir savigarbos. Aišku, vaikinas buvo išgėręs ir situaciją priėmė kaip žaidimą – nors merginos pasakė „ne“, bet kažkokiu būdu jam susišvietė, kad reikia nenuleisti rankų ir sekioti iš paskos, kol galiausiai jos savo nuomonę pakeis. Tobulas planas!

Kai kitą kartą skųsiesi, kaip sunku pakabinti paną klube, prisimink šią istoriją ir suvok, su kokiais nevykėliais merginos kaskart susiduria. Kad nuo jų apsisaugotų, jos elgiasi atšiauriai, nemandagiai, grubiai (nors iš tiesų tokios nėra) ir tai yra vadinamasis „kalės barjeras“, o jo dažnai nepraeina net ir nuoširdžiausi vaikinai su pačiais geriausiais ketinimais pasaulyje.

Patiko (19)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Kai ne, tikrai reiškia ne”

 1.   Renatas rašo:

  Puikūs straipsniai!!! Gerai, kad archyvą įdėjai, bus ką paskaitinėt ir iš ko pasimokyt. :)

 2.   tutu rašo:

  Aš primetu, kokia buvo tavo reakcija :DDDD

 3.   Kotryna rašo:

  labai taikli paskutine pastraipa. nemalonu elgtis sitaip ir tikrai zinai, kad izeidei vaikina ir galbut jis po daugumos tokiu “ne” virs kokiu nors burbekliu, neapkes panu visai ir dar, neduok dieve, smurtauti prades. bet tikrai reiktu pagalvot tiesiog del ko sitaip elgiames:) as isvis esu tas tipas paneliu, kurios ateina i kluba grynai tik pasokti, paklausyti muzikos, pabendrauti su pazistamais ir su sava kompanija. tie ikyrus lindimai ir prasymai pasokti yra kazkas tragisko, tikrai labai nervina, kai pasakius ne, dar turi aiskinti, kodel taip pasakei.

 4.   menulioseselyje rašo:

  Ne visada ne yra ne, kad ir kaip stengtumeis tai įrodyt, bet vistiek kada nors tikras ne, būna su mažulyčiu “o gal..?”

 5.   eft rašo:

  Žiūrint, apie koki ”ne” kalbame. Jeigu vaikinas prieina, kalbina, bando šokdint, o mergina su šaltu veidu tiesiog nueina, tai tada tikrai ne, yra ne. Taip pat žodžiai: aš turiu vaikiną, arba aš čia su vaikinu tikrai nereiškia paneles susidomėjimo ir geriau eit ieškoti kitos. Bet jeigu, vaikinas pasiūlo pašokti, ji šypsosi ir sako ne, ne, aš čia su draugėm, tai čia yra mėšlas atsiprašant, ir reikia tiesiog imti už rankos ir šokdinti.

  Kita situacija, kaip dvi merginos šoka, tada jeigu vaikinas vienas prieina, prie vienos iš jų yra labai maži šansai, kad ji paliks savo drauge ilgiau negu minutei. Nesakau, kad tai neįmanoma, bet mažai tikėtina. Todėl geriau eiti kartu su draugu, kuris paims, ta kitą panele :)

 6.   sidaz rašo:

  Izoliavimas :)
  http://www.youtube.com/watch?v=b7LEfypGY1Q&feature=relmfu

 7.   Kaip suvilioti moterį rašo:

  Esmė ta, kad moterų NE yra dviejų tipų: “nesimylėčiau su tavimi, jei būtum paskutinis vyras žemėje” ir “Nesimylėsiu su tavimi KOLKAS”. Todėl je ji sako NE, tuomet galimas daiktas, kad ji tiesiog nenori pasirodyti lengvai prieinama.

Rašyk komentarą