BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip susigrąžinti merginą?

Kai sulaukiu tokio klausimo, niekada nepraleidžiu progos pasakyti, kad niekada neverta jokio žmogaus susigrąžinti. Skamba kategoriškai, bet jeigu santykiai nutrūko, tai reiškia, kad abu nesugebėjot jų išsaugoti. Veidrodis sudaužytas, tai kam lipdyti šukes?

Na bet tačiau kadangi būna įvairių situacijų, o šio įrašo temos pavadinimas sako „kaip“, o ne „kodėl neturėtum“, todėl ir įrašas bus apie tai.

Pirmas svarbus klausimas: ar tu palikai, ar tave paliko? Jeigu palikai tu, tai viskas bus easy, tiesiog parodyk iniciatyvą. Bet jei paliko tave – tada šiek tiek sudėtingiau. Tau reikės daryti taip.

1. Nesivalkiok naktimis po jos langais. Čia, be abejo, metaforiškai, bet esmė tokia – turi neleisti jai suprasti, kad ji tave demoralizavo. Žinau, būti paliktam nefaina, bet jei tu merginai parodysi, kad tavo širdis kraujuoja ir gyvenimo nebėra, jos nebesusigrąžinsi. Vietoj to, kuriam laikui privalai ją pamiršti. Tegul ji pasidžiaugia savo taip siekta laisve. Duok jai erdvės.

2. Antras žingsnis – grįžk į merginų kabinimo žaidimą. Žinau, tu galvoji, „aš ne toks“, „nenoriu jai parodyti, kad aš kaip visi vaikinai“, „aš nepulsiu prie kitų merginų vien tam, kad pamirščiau ją“, „aš būsiu namie ir ji supras, kad manęs pasiilgo“. Klausyk, tu nori ją susigrąžinti, o ne vaidinti gerąjį samarietį, todėl laikas parodyti kiaušinius. Jei jūs kartu vakarėlyje, gerai leisk laiką su kitomis merginomis. Ne, nesikabinėk beviltiškai prie visų iš eilės, bet išties gerai leisk laiką su kitomis merginomis. Tu nori, kad tavo buvusioji prisimintų visas tavo gerąsias savybes, dėl kurių apskritai tu jai kritai į akį. O tai reiškia, kad tu esi šaunus, linksmas ir nepasimeti įvairiose gyvenimo situacijose.

3. Jei atsitiko taip, kad ji paprašė pakalbėti su tavimi – idealu. Tai tavo šansas tinkamai sudėlioti kortas savo naudai. Bendrauk taip, kaip bendravot draugystės pradžioje. Būk šaunus, linksmas, nevenk iš jos draugiškai pasišaipyti. Laikas nuo laiko primink jai gražias akimirkas, patirtas drauge. Tu nori, kad ji jaustųsi praradusi kažką svarbaus.

Šioje situacijoje didžiausias tavo sąjungininkas yra laikas bei tavo asmenybė. Laikas – nes jei mergina iš karto nesusiras kokio gerbėjo, ji vis dažniau prisimins tave ir nuostabų laiką, kurį praleidote kartu. Ji ims jaustis vieniša. O merginos nemėgsta jaustis vienišos. Tavo asmenybė – nes būtent dėl to, koks tu esi, jai kritai į akį, ir ji nusprendė, kad galite būti daugiau nei draugais.

Merginoms patinka stiprūs dvasia vaikinai, jos nenori verkšlentojų. Aišku, „verkšlentojams“ kartais pasiseka ir merginos juos vėl priima į savo glėbį, bet vyriškiems vaikinams pasiseka kur kas dažniau.

Patiko (12)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Kaip susigrąžinti merginą?”

  1.   Ernesta | Dizainere rašo:

    Antras punktas gali labiau pakenkti, o ne padeti sugrazinti mergina.

  2.   TheCreator00 rašo:

    Ernesta,klystat. Jeigu jums, kaip moteriai, tai atrodo nepriimtina ir kad tai gali pakenkti,tai čia turbūt tik jums. Visos moterys yra SKIRTINGOS,jei jumis atbaido 2 punktas, tai dėja, jums blogai. 2 punktas netgi suveikia ir labai sėkmingai suveikia. Ex,pamatęs, kad jos kažkada brangintas žmogus yra apsuptas merginų dėmesio, ji užverda per visus galus ir visom prasmėm. Šiaip būtų galima dar pridėti, kad “beggeriu” merginos nemėgsta. kas tie |Beggeriai? „Aš be tavęs negaliu gyventi“ arba „ Kai išsiskyrėme,negalėjau rasti sau vietos“ ir panašiai. Vargu, ar šios frazės padės savo Ex susigrąžinti. Moterų svajonė – tai savimi pasitikintis, ambicingas, patrauklus vyras, turintis ne tik pasisekimą tarp moterų, bet ir didelių ateities planų, nepratęs atsitraukti ir, svarbiausia, nestokojantis gero humoro jausmo. Iškart perspėju vyrus - moterys JAUČIA kai jis bando apsimesti. Norit ją susigražinti? Norit nuversti kalnus dėl jos? taip ir darykit. O ne apsimeskit,nes kaip sakiau - Jos jaučia,ir dar kaip jaučia kai bando apsimesti.

Rašyk komentarą